فارمافرنس | pharmaference

قوانین فارمافرنس

قوانین و مقررات ما

شرکت در مدرسه ها ، دوره‌ها و وبینارهای آموزشی منوط به پذیرش ضوابط و قوانین زیر است و در صورت عدم رعایت ضوابط، دسترسی کاربر به خدمات سایت محدود خواهد شد، همچنین حق ایجاد به روز رسانی در این قوانین برای فارمافرنس محفوظ است. فارمافرنس تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و شریعت مقدس اسلام می‌باشد و بدیهی است هر خدماتی خلاف بر این موازین باشد توسط سایت فارمافرنس ارائه نمی‌شود.
کاربر به شخصی گفته می‌شود که با وارد کردن اطلاعات خود در فرم ثبت‌نام و پذیرش قوانین، عضو سایت شده است. مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است. تمام اطلاعات شخصی از جمله اطلاعات ارائه شده در هنگام ثبت‌نام اعم از هویت شخصی، جزئیات برقراری تماس و … کاربر از سوی فارمافرنس محرمانه باقی خواهد ماند و با شخص ثالث دیگری به اشتراک گذاشته نخواهد شد، مگر این که با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. به علاوه کاربر هنگام استفاده از خدمات فارمافرنس، مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز خود می باشد و مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده خود کاربران است.
اکانت‌هایی به جهت نفع دیگر اکانت‌ها و تبانی به منظور نشر بدون اجازه دوره‌، به طور کامل و برای همیشه مسدود می‌شوند. اشتراک‌گذاری رمز عبور اکانت‌ها مجاز نیست. اشتراک‌گذاری رمز اکانت شخص کاربر یا کاربر دیگری به هر نحوی مجاز نیست و حق مسدود‌سازی اکانت برای فارمافرنس محفوظ است.
در ادامه‌ی مشخصات هر مدرسه ، دوره یا وبینار، بخشی به عنوان نظر کاربران قرار داده شده است. در این بخش کاربران مجاز هستند، نظر خود را درباره‌ی مدرسه، دوره و یا وبینار، در چارچوب ضوابط سایت ارسال کنند. نظرات پس از دریافت، توسط کارشناسان بررسی می‌شود تا رعایت قوانین کاربری در آن‌ها کنترل شود. پس از تائید محتویات، نظر کاربر در سایت نمایش داده می‌شود.
فارمافرنس در قبال صحت یا عدم صحت محتوای نظر و پرسش کاربر در بخش‌های درج نظرات و در هنگام برگزاری مدرسه ، دوره‌ و ویبنار آموزشی مسئولیتی بر عهده ندارد. لازم است محتوای پیام کاربر مودبانه و به دور از تحقیر، توهین و غرض‌ورزی ضمن در نظرگیری قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و شریعت مقدس اسلام باشد، در غیر این صورت حق لغو اشتراک و پیگرد قانونی برای این مجموعه محفوظ می‌باشد. کاربران موظف هستند با رعایت ادب با هم ارتباط برقرار کنند. همچنین نامه‌نگاری آن‌ها با ناظران، مدیران و بخش پشتیبانی باید مودبانه و در چارچوب اخلاقیات و عرف اجتماعی باشد، در غیر این صورت شامل محدودیت خواهند شد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فارمافرنس و کلیه محتوای تولید شده توسط فارمافرنس جزئی از اموال منقول و غیر منقول این مجموعه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فارمافرنس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فارمافرنس محفوظ می‏‌دارد.

امید است بتوانیم باهم برای رشد کشور قدم برداریم.