فارمافرنس | pharmaference

تونل زمان

وب سایت شما نیاز به نمایش تاریخچه خود در یک تونل زمان دارد.

1397 خرداد

تاسیس کانال فارمافرنس 🙂

اولش حتی اسمش هم این نبود و یک کانال ساده ی جزوه برای دوستان علاقه مند از ورودی نود و شش داروسازی تهران بود، کم کم کار جلو رفت و با کمک یکی از رفقا کارها رو ادامه دادیم و رویکرد طی زمان گسترده و گسترده تر شد و شد منبع جامعی برای آموزش داروسازان؛ از جزوه و رفرنس گرفته، تا فیلم و مقاله و خبر و آزمونک های علمی و نهایتا اینی شد که الان می بینید.

1399 آبان

فارمافرنس فعلی رو یک تیم با انگیزه اون رو جلو می برن و اخیرا یکی دیگه از رویکردهای ما در آموزش، که آموزش آنلاین باشه هم به زمینه های عملکردی مجموعه اضافه شده و در اولین رویداد فارمافرنس، به زمینه ها و فرصتهای شغلی در زمینه داروسازی بالینی پرداختیم که یکی از پرطرفدارترین رشته های تخصص در داروسازی هست. رویدادی که برگزاری اون برای من و تیم همراه من تجربه خوبی بود و افتخاری بود میزبانی اساتید بزرگ و متواضع این رشته که جداً از روز اول هماهنگی تا بعد از برگزاری برنامه، از هرکدوم کلی چیز یاد گرفتم.

1396

عنوان محتوا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی.
اطلاعات بیشتر